Wyniki 21 - 30 z 52 posortowane wg tytułu

IPZ- Instytut Profilaktyki Zdrowotnej

Instytutu Profilaktyki i Zdrowia z siedzibą w Rudzie Śląskiej pomaga i dzieli się wiedzą jak żyć zdrowo. Obszar działania to cały kraj. Zespół Instytutu stawia klika priorytetowych celów, które poprzez swoje aktywne działanie chce realizować. Po pierwsze to upowszechnianie profilaktyki zdrowotnej oraz zdrowego trybu życia, kolejnymi są stabilności życiowa, kultura fizyczna, rekreacja i sport, ale również ochrona oraz promocja zdrowia, ekologii, a przede wszystkim odpowiednia edukacji w tej dziedzinie. Więcej interesujących informacji o naszej działalności dowiedzą się Państwo ze strony internetowej ipiz.pl.

http://ipiz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Jednorazowe wkłady do ssaków

Znaleźć u nas można szeroki asortyment jednorazowych systemów ssących, ssaków medycznych, maceratorów, myjni do endoskopów, produktów do dekontaminacji czy autoklaw laboratoryjnych. Ze względu na zapotrzebowanie rynku jak i naszych dotychczasowych klientów rozszerzyliśmy swoją ofertę także w zakresie zabezpieczeń w kwestii zakażeń szpitalnych. Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku zaowocowało współpracą z wieloma jednostkami służby zdrowia. Firmę JTA Investments znaleźć mogą Państwo w Poznaniu przy ulicy Bytomskiej 8.

http://jta.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2013

wyróżnij stronę

koalicjadlawczesniaka.pl

Koalicja dla wcześniaka to organizacja społeczna zajmująca się problematyką przedwczesnej ciąży, ciąży zagrożonej, wirusem RS oraz innymi zagrożeniami z którymi wiąże się przedwczesny poród.

http://koalicjadlawczesniaka.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Komora hiperbaryczna Łódź

Nowoczesna komora hiperbaryczna W centrum Łodzi. Oferujemy bogaty wybór zabiegów przyspieszających regenerację i rehabilitację. Komora hiperbaryczna jest uniwersalną terapią zwiększającą skuteczność leczenia większości przewlekłych schorzeń. Tlenoterapia hiperbaryczna i zwiększona podaż tlenu uruchamia kaskadę uśpionych mechanizmów naprawczych dlatego. Komora hiperbaryczna jest także perfekcyjnym wyborem po wysiłku fizycznym. Z tlenoterapii korzystają znani sportowcy zdobywający miejsca na podium na arenie międzynarodowej. Komora hiperbaryczna w sporcie jest tak skuteczna, że w 2006 roku toczył się spór czy nie należy zakazać tej terapii przed...

https://hiperbarycznalodz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2019

wyróżnij stronę

Krajowe centrum ds. AIDS

Strona organizacji której celem jest realizowanie działalności profilaktyczno - edukacyjnej w dziedzinie zapobiegania HIV i AIDS. Informacje dotyczące choroby i profilaktyki.

http://www.aids.gov.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 05 lutego 2001

wyróżnij stronę

Lasery Frakcyjne

Lasery Ilooda znaleźć mogą Państwo na www.laseryilooda.pl. Jesteśmy światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego służącego do laseroterapii. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz produktów uzupełniających. Ubogaciliśmy naszą stronę www o wyczerpujące opisy każdego oferowanego przez nas urządzenia, a ponadto np. specyfikacje czy filmy przedstawiające ich działanie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam dostosować ofertę idealnie pod potrzeby naszych klientów. Do zobaczenia!

http://www.laseryilooda.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Logopeda Ustroń

Logopeda Ustroń - posiadam nowoczesne specjalistyczne wyposażenie poradni w oprogramowania komputerowe (specjalistyczne programy logopedyczne i pedagogiczne), echokorektor, wibratory językowe , specjalistyczne pomoce logopedyczne niezbędne do prowadzenia terapii.

http://www.logopedaustron.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Marta Smarzewska - logopeda w Krakowie

Logopeda w Krakowie - korygowanie wad wymowy, terapia autyzmu, afazji, dysleksji u dzieci i dorosłych

http://www.smarzewska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 października 2010

wyróżnij stronę

Medical-Elektro Unity i sprzęt medyczny

W ofercie urządzenia takie jak unity stomatologiczne, rentgeny panoramiczne i punktowe, wywoływarki, autoklawy, pompy ssące, kompresory, lampy polimeryzacyjne, piaskarki, kamery, skalery, kątnice, turbiny i inne.

http://www.medical-elektro.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

MegaSenior

MegaSenior to największy w Polsce sklep z produktami zaprojektowanymi z myślą o osobach starszych. W naszej ofercie dostępnych jest kilkaset specjalnie dobranych artykułów dla seniorów, pomocnych we wszystkich dziedzinach życia.

http://www.megasenior.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2009

wyróżnij stronę