Wyniki 51 - 60 z 77 posortowane wg tytułu

Psycholog Katowice

Gabinet psychologiczny oferujący psychoterapię indywidualną w nurcie teorii psychoanalitycznej. W tej konwencji psychoterapia wiąże się z poznawaniem historii swojego świata wewnętrznego, sposobu w jaki wpływa na aktualne życie. Na stronie internetowej można się zapoznać ze szczegółową ofertą gabinetu, znaleźć informacje dotyczące specyfiki pomocy psychologicznej, typów osobowości i powiązanych z nimi zaburzeń osobowości.

http://www.psycholog-psychoterapia.slask.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Psycholog, psychoterapia, Legnica - A. Grabarczyk

Gabinet terapii psychologicznej i rozwoju osobistego w Legnicy (http://psychoterapialegnica.pl). Jestem psychologiem, psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, proponuję psychoterapie indywidualne, par, terapie rodzin, sesje rozwoju osobistego oraz coaching. Zapraszam Państwa do mojego gabinetu w centrum Legnicy oraz do zapoznania się z moim profilem na stronie gabinetu psychoterapii w Legnicy: http://psychoterapialegnica.pl/omnie.html. Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty. Zapraszam Agnieszka Grabarczyk - psycholog, psychoterapeuta

http://psychoterapialegnica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 października 2011

wyróżnij stronę

Psycholog Włocławek | Poradnia psychologiczna

Bardzo często się zdarza, że mamy przeróżne kłopoty osobiste lub zawodowe. Nie potrafimy sobie poradzić ze stresem, ciężkimi sytuacjami w życiu rodziny, partnerskim. Nie znaczy to jednak, że od razu należy się załamywać, ukojenia szukając w używkach, czy alkoholu. Dostępne są dobre rozwiązania, dzięki którym można wyleczyć się z ciężkich stanów natury psychicznej czy psychologicznej, jak i również zminimalizować ich skutki. Doskonałym przykładem tego może być właśnie typowy psycholog Włocławek, który będzie w stanie dzięki dobrze poprowadzonej rozmowie oraz terapii odmienić stan psychiczny swych pacjentów. Co wyjątkowo zamienne pomoc takiego psychologa...

http://psycholog-wloclawek.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Psycholog Wrocław

Nasz prywatny ośrodek specjalizuje się w psychoterapii osób,które ukończyły osiemnasty rok życia, diagnostyce, psychoedukacji oraz pomocy psychologicznej. Istnieje od 2009 roku w granicach zabytkowego miasta, jakim jest Wrocław. Pomoc świadczą tutaj dwie wykwalifikowane Panie psychoterapeutki (magister Sylwia Mania i magister Klaudia Rygiel). Świadczymy usługi dla osób pojedynczych i zorganizowanych grup. Gwarantujemy wysoki standard naszych usług i komfort oraz wygodę naszych klientów.

http://www.psycholog-psychoterapeuta-wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2012

wyróżnij stronę

Psycholog Wrocław

Życiu człowieka wielokrotnie towarzyszy stres, który wiele razy skutecznie uniemożliwia uwinięcie się z codziennymi trudnościami. Jeśli zmagają się Państwo z trudnościami zabierającymi radość życia i pomimo największych wysiłków problemy nie ulatniają się, być może potrzebna Państwu specjalistyczna pomoc. W dzisiejszych czasach nie jest kompromitacją korzystanie z profesjonalnej pomocy. Nasze Centrum Psychoterapii i Rozwoju INSIGHT oferuje: konsultacje psychologiczne (wstępna konsultacja ma charakter oceny sytuacji, pomaga konkretnie określić i lepiej zrozumieć trudności i problemy osoby zgłaszającej się po pomoc), biofeedback (szkolenia EEG-biofeedback...

http://psychologwroclaw.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 listopada 2012

wyróżnij stronę

psychoterapeuta Warszawa

Profesjonalny i certyfikowany psycholog i psychoterapeuta z Warszawy.

http://twojterapeuta.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 stycznia 2014

wyróżnij stronę

psychoterapeuta wrocław

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się dziedziną psychologii. Świadczymy usługi dla osób poszukujących ofert o nazwie psycholog Wrocław. W naszej ofercie można znaleźć psychoterapię grupową, a także indywidualną. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów z lękami, komunikacją z innymi ludźmi itp. Po pomoc mogą zgłosić się ludzie przeżywający kryzys, a także ludzie cierpiący na różne zaburzenia psychiczne. Duże doświadczenie oraz kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

http://www.miedzyslowami.wroc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 maja 2013

wyróżnij stronę

Psychoterapeuta - Sławomir Chojan

Sławomir Chojan to profesjonalista w dziedzinie psychoterapii. Jeżeli jesteś osobą która ma problemy z normalnym funkcjonowaniem w miejscu pracy, w towarzystwie swoich znajomych czy posiadasz kłopoty w nawiązywaniu więzi z innymi osobami to Pan Sławomir dzięki swoim umiejętnościom ma możliwość zmienić Twoją kondycją. Nasze czynności polegają na poszukiwaniu i wzmacnianiu bodźców, jakie są mocne u konkretnej osoby ale również co najistotniejsze szukaniu przyczyn w jakich czujemy się niekomfortowo a dalej terapia nad tymi przyczynami tak by po terapii odbiorca poczuł znaczącą różnicę w funkcjonowaniu.

http://psychoterapeutawpoznaniu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Psychoterapia Elbląg

Gabinet Psychoterapeutyczny Emilia Jurewicz w Elblągu oferuje konsultacje oraz terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży. Pomoc m.in. w depresji, stanach lękowych, trudnościach osobistych.

http://www.psychoanalityczna.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Psychoterapia Gdynia

Zapraszamy do gabinetu psychoterapeuty Roberta Tomaszewskiego. Szukasz w trójmieście specjalisty z psychoterapii? Lepiej trafić nie mogłeś- bogate doświadczenie oraz wielkie umiejętności, polecam!

http://www.gabinet.sos.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2014

wyróżnij stronę