Wyniki 21 - 30 z 79 posortowane wg tytułu

Klinikavip.pl

Nasza klinika zajmuje się realizowaniem terapii kierowanych do osób mających problemy z uzależnieniem od alkoholu. Możemy naszym klientom zapewnić wsparcie ze strony zespołu doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić skuteczność realizowanych terapii, które jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy zarówno konsultacje lekarskie, jak też opiekę terapeutyczną.

http://www.klinikavip.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 października 2015

wyróżnij stronę

Księgarnia religijna Izajasz

Księgarnia religijna Izajasz oferuje bogaty wybór książek z takich dziedzin jak duchowość, uzależnienia, rodzina, małżeństwo, związki, wychowanie dzieci. Coś, czym chcemy się pochwalić to najtańsza i najszybsza wysyłka książek, wśród wszystkich księgarni religijnych, a także bardzo dobre opinie naszych klientów. Posiadamy pełną ofertę książek takich autorów jak Jacek Pulikowski - autorytet w zakresie poradnictwa rodzinnego czy też ks. Piotr Pawlukiewicz znany ze wspaniałych kazań.

http://ksiegarnia.izajasz.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 lipca 2010

wyróżnij stronę

Leczenie alkoholizmu Zielona Góra

Jeśli borykasz się z problemem choroby alkoholowej, skorzystaj z fachowych porad doświadczonego psychoterapeuty uzależnień. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Alkoholizm jest poważną chorobą, która uniemożliwia funkcjonowanie w wielu sferach życia. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie na dobre i zacząć walkę z tą chorobą, koniecznie umów się na wizytę. Psychoterapeuta pomaga także osobom z DDA, czyli tak zwanym Dorosłym Dzieciom Alkoholika. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą.

http://www.zmienzycienadobre.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Leczenie hazardu, leczenie alkoholizmu - Terapia

Ośrodek leczenia uzależnień - Terapia Vivere. VIVERE to pod każdym względem wyjątkowe miejsce. Ośrodek mieści się w Beskidzie Żywieckim, pomiędzy pasmem Beskidu Śląskiego, Podhalem, a częścią Karpat Słowackich. Otaczają nas najwyższe góry Beskidu Żywieckiego: Pilsko, Babia Góra, Romanki i Rysianki. Piękna krajobrazu dopełniają rzeki Sopotnia i Koszarawa.

http://www.terapia-vivere.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2011

wyróżnij stronę

Leczenie narkomanii - terapiauzaleznien.help

Prowadzona przez nas klinika leczenia uzależnień, to miejsce wyjątkowe, stworzone przez doświadczonych specjalistów, dla których liczy się dobro i zdrowie pacjenta. W zamkniętym ośrodku Odnova, położonym niedaleko Poznania profesjonalną pomoc znajdą osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, zakupu, seksu, hazardu. Poprzez terapie indywidualne i terapie grupowe tworzymy solidne wsparcie i skuteczną pomoc.

http://terapiauzaleznien.help

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 listopada 2017

wyróżnij stronę

leczenie uzależnień

Nałóg jest chorobą, która wymaga leczenia. Terapia uzależnień, w tym leczenie alkoholizmu prowadzone jest przez doświadczonych terapeutów i psychologów w prywatnym Centrum Terapii Uzależnień pod Wrocławiem.

http://leczymyuzaleznienia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2013

wyróżnij stronę

leczenie uzależnień

Jak skutecznie wykonać leczenie uzależnień wie ośrodek Tratwa w Ustroniu. Pełna dyskrecja, domowa atmosfera i doświadczeni terapeuci są gwarancją udanej próby wyjścia z nałogu. Co należy podkreślić, że nie jest łatwe. Jedyne co musi zrobić osoba uzależniona, to wykonać jeden malutki krok i wybrać się właśnie do Beskidzkiego Centrum Leczenia Uzależnień. Raz na zawsze problem uzależnienia może się skończyć, wystarczy tylko chcieć.

http://leczenieuzaleznien.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 lipca 2015

wyróżnij stronę

Leczenie Uzależnień

Terapia uzależnień w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej - Zaroślak w Borach Tucholskich. Leczenie uzależnień w przepięknej okolicy, nieopodal jezior. Ośrodek leczenia uzależnień zatrudnia kadrę psychologów i specjalistów. W ośrodku istnieje obowiązek nauki szkolnej, która jest integralną częścią terapii.

http://www.leczenie-uzaleznien.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2009

wyróżnij stronę

mandalawroc.pl

Nasi terapeuci postarają się pomóc Tobie w walce z uzależnieniem. Prowadzimy terapie, które pozwolą uporać się z problemem alkoholowym, narkotykowym, gier hazardowych. Leczymy także depresję i wiele innych problemów o podłożu psychologicznym. Oferujemy także terapie dla rodzin i najbliższych, którzy często także nie radzą sobie z uzależnieniem bliskiej osoby. W sprawie terapii prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej.

http://www.mandalawroc.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 października 2015

wyróżnij stronę

Mandala - ośrodek leczenia uzależnień

Prywatny Ośrodek leczenia uzależnień Mandala położony nieopodal Wrocławia oferuje możliwość leczenia uzależnień od hazardu. Miejsce takie jak Mandale jest przyjaźnie nastawione do każdej osoby zmagającej się z problemem uzależniania. Jej specjaliści to osoby, które wiedzą jak odnaleźć źródło problemu i przygotowują odpowiednią strategię walki z hazardem dla każdego przypadku indywidualnie. Mandala zaprasza do konsultacji z jej przedstawicielami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat leczenia hazardu.

http://mandalawroc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2018

wyróżnij stronę