Wyniki 31 - 40 z 79 posortowane wg tytułu

MEDIVIA - Ośrodek Psychologiczno-Edukacyjny

Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Łódź, ul. Piotrkowska 120. Ośrodek Psychologiczno-Edukacyjny Medivia oferuje Państwu wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.

http://www.medivia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 października 2009

wyróżnij stronę

Napoje energetyczne

Firma Sulimar jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się browarów regionalnych w Polsce. W swojej ofercie posiada m.in. piwo, napoje energetyzujące oraz wina. Firma jest również ważnym centrum dystrybucyjnym o znaczeniu regionalnym – partnerem handlowym producentów wiodących marek piwa, napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz wód mineralnych.

http://www.sulimar.com.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Nowe Życie - ośrodek leczenia uzależnień

Ośrodek terapii NoweŻycie to firma, która ułatwi Ci wyjść z uzależnienia. Często ani nasza rodzina ani sami osobiście nie wierzymy, że jeżeli sami nie przestaniemy nadużywać różnego gatunku używek to nikt nam w tym nie wesprze Prawda jest zupełnie inna gdyż uzależnienie jest chorobą, z którą trzeba walczyć pod okiem specjalistów, którzy poznają nas oraz przyczyny, jakie doprowadziły, że sięgnęliśmy po alkohol, narkotyki bądź zaczęłaś grać w karty. Nasze życie znajduje się blisko Krakowa w niezwykłej miejscowości, gdzie oczekuje na Ciebie niezwykle pozytywna atmosfera i lekarze, jacy zrobią wszystko byś mógł skończyć z nałogiem i Twoja rodzina...

http://osrodeknowezycie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2017

wyróżnij stronę

Ochrona biopola Creatos

Creatos.com.pl jest pośrednikiem sprzedaży harmonizatorów sfer życiowych bio-infoo – urządzeń działających odstresowująco i relaksująco. Dbają one o naszą harmonię ducha, wspomagają w pozbywaniu się stanów lękowych i przeciwdziałają depresji. Ich źródłem aktywności jest energia kwiatów, ziół oraz minerałów, działają zatem zupełnie naturalnie, pomagając nam osiągnąć równowagę ducha. Klienci firmy Creatos mają do wyboru harmonizator stacjonarny, który położyć możemy tam, gdzie nam wygodnie – w mieszkaniu, pracy, szkole czy gabinecie lekarskim. Spędzając czas w takim miejscu, wyzbywamy się wszelakich stanów lękowych, wściekłości, jak również negatywnego...

http://creatos.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2015

wyróżnij stronę

Odnowa24h.pl

Specjalnością naszego ośrodka terapii uzależnień jest leczenie osób cierpiących na alkoholizm lub uzależnionych od narkotyków. Zapewniamy naszym klientom wsparcie w walce z nałogami, co realizowane jest w ramach programów przygotowanych przez zespół doświadczonych oraz mających wiele lat doświadczeń zawodowych terapeutów. Nasz ośrodek znajduje się w okolicach Warszawy, w spokojnej okolicy, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe warunki.

http://www.odnowa24h.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lutego 2015

wyróżnij stronę

Odtrucie alkoholowe w domu - detoks-inizio.pl

Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową placówki Detox INIZIO, która znajduje się w Warszawie. Przede wszystkim kierujemy swoją ofertę do osób uzależnionych od leków, narkotyków oraz alkoholi. Mamy na swoim koncie bardzo dużo sukcesów, zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy dobrze wiedzą jak pomóc wszystkim uzależnionym - również w tym, jak radzić sobie w późniejszym okresie czasu, po detoksie.

http://detoks-inizio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2017

wyróżnij stronę

opisy fobii, ich objawy oraz sposoby leczenia

Na stronie firia.pl znajdziesz szerokie opisy fobii i sposoby ich leczenia, zarówno tych najbardziej znanych jak np. fobia społeczna lub arachnofobia, a także tych rzadszych jak np agorafobia.

http://www.firia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 marca 2014

wyróżnij stronę

Ośrodek dla uzależnionych- osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Oferta, która zapewnia nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień to leczenie różnego rodzaju uzależnień. Prowadzimy leczenie uzależnień od alkoholu, narkotyków, leków czy hazardu. Zapewniamy odpowiednie warunki w naszym prywatnym ośrodku do realizowania terapii. Jednocześnie w naszym ośrodku jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie terapii przez posiadających duże doświadczenie specjalistów co pozwala nam oferować skuteczność prowadzonych terapii.

http://osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 listopada 2017

wyróżnij stronę

Ośrodek Nadzieja - prywatne leczenie uzależnień

Prywatny Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień Nadzieja stosuje sprawdzone i skuteczne metody leczenia uzależnienia, którego powodem jest alkohol lub narkotyki. Ośrodek, którego oddziały znajdują się w takich miastach, jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdynia i Gdańsk realizuje cykl terapii indywidualnych, który uważany jest za skuteczne leczenie każdego typu uzależnienia. Każda terapia prowadzona jest przez wykwalifikowanego specjalistę.

https://www.alkoluz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Ośrodek odwykowy Terapia Nałęczów

Doskonale wiemy, jak trudna jest walka z nałogiem. Bardzo często sama silna wola nie wystarczy. Strach przed terapią powoduje pogłębianie się problemu, a nieleczony może doprowadzić do wielu przykrych sytuacji. Powstaliśmy z myślą dla osób, które potrzebują pomocy. Zapewniamy opiekę najlepszych specjalistów oraz pełną anonimowość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodka odwykowego Terapia Nałęczów.

https://terapianaleczow.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2018

wyróżnij stronę