Wyniki 41 - 50 z 79 posortowane wg tytułu

Ośrodek Psychoterapii Uzależnień

Ośrodek Psychoterapii Uzależnień "Dromader". Detox, terapia, uzależnienia, alkoholizm, narkomania, anoreksja ... Leczymy w systemie stacjonarnym i ambulatoryjnym ... detox, terapia... uzależnienia

http://www.dromader.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Poradnia Psychologiczna Integra

Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Integra w Białymstoku to przestrzeń, w którym doświadczony zespół psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów pragnie służyć Państwu wsparciem i pomocą. Białystok jest miastem, gdzie istnieje wiele gabinetów i ośrodków specjalistycznej pomocy. Wierzymy jednak, że jeśli potrzebny jest Państwu dobry psychoterapeuta lub psycholog, to znajdą go Państwo właśnie w naszym ośrodku. Od wielu lat pracujemy jako zespół terapeutyczny, co pozwala proponować naszym pacjentom kompleksową i przyjazną formę obsługi. Prowadzimy psychoterapię oraz udzielamy wsparcia psychologicznego zarówno dla par i rodzin z dziećmi...

http://www.pracowniaintegra.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 listopada 2014

wyróżnij stronę

Poradnictwo Psychologiczne SOFT mgr Bartosz Stanny

Oferujemy profesjonalne wsparcie psychologiczne w oparciu o Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach. Propozycja wsparcia skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych potrzebujących zmian w wybranym obszarze fonkcjonowania. Prowadzimy spotkania dla klientów indywidualnych, par, rodzin a także grup wspierająco-motywujących (grupa trzeźwiejacych alkoholików). Jeśli zdecydujecie się Państwo, nawiązać z nami kontakt prosimy dzwonić. W trakcie rozmowy uzgodnimy termin pierwszego spotkania.

http://www.soft-tsr.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Pracownia Rozwoju Osobistego PRO SELF

Pracownia Rozwoju Osobistego SELF (PRO SELF) to zespół doświadczonych specjalistów i trenerów z takich dziedzin jak: psychoterapia, terapia rodzin, psychologia biznesu, pedagogika, medycyna estetyczna, psychiatria, ekonomia społeczna, pomoc społeczna, poradnictwo zawodowe i coaching.

http://www.proself.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 maja 2010

wyróżnij stronę

PREMIUMsmoke.pl elektroniczne papierosy (e-papier

Chcesz rzucić palenie? Zapraszamy do sklepu PREMIUMsmoke.pl Elektroniczne papierosy (e-papierosy) w najlepszych cenach. ColinsS, Volish, Mild.

http://www.premiumsmoke.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 września 2010

wyróżnij stronę

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień klinika - Życiowa...

Życiowa Przystań - prywatny ośrodek pomocy psychologicznej działający bardzo skutecznie w Ustroniu, Wiśle i w Czechach. Oferujemy pomoc w pokonaniu alkoholizmu, hazardu, nerwicy, depresji, uzależnienia od narkotyków. Przywracamy stabilność hormonalną i psychiczną jak radzenie sobie ze stresem, złością lub problemami z rodziną.

http://zyciowaprzystan.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 lutego 2017

wyróżnij stronę

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Dobry Ośrodek to nowa i jedyna w Polsce oferta stacjonarnej terapii uzależnień, respektująca paradygmat Redukcji Szkód. Jej głównym walorem jest partnerska współpraca terapeutów i Pacjentów oraz wspólne tworzenie strategii rozwiązywania indywidualnych problemów każdego Pacjenta.

http://www.dobryosrodek.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 września 2012

wyróżnij stronę

Psychiatra-Psycholog Psychoterapie w Warszawie, Rzeszowie...

Prowadzimy zajęcia terapii grupowych dla dorosłych, oferujemy pomoc specjalistów dzieciom i młodzieży z problemami, a także pomagamy w rozwiązywaniu konfliktów małżeńskich i partnerskich.

http://www.pcts.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lutego 2017

wyróżnij stronę

psychiatra lublin prywatnie - Grzegorz Małaj

Grzegorz Małaj - lekarz specjalista drugiego stopnia psychiatrii zaprasza do swojego gabinetu w Lublinie. Swoje usługi kieruję w szczególności do osób znajdujących się w głębokim kryzysie psychicznym. Oferuję kompleksowe oddziaływanie terapeutyczne w formie farmakoterapii i psychoterapii. Pomagam ludziom w przezwyciężaniu nerwic, zaburzeń afektywnych, uzależnień i zespołów psychoorganicznych. Proponuję także wizyty domowe.

http://www.grzegorzmalaj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

PSYCHOENERGOTERAPIA-NERWICE-LĘKI-PROBLEMY-POMOC

Skuteczna pomoc w nerwicach,stanach lękowych,uzależnieniach i innych problemach psychicznych.Terapia,rehabilitacja

http://www.terapia.az.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 lipca 2005

wyróżnij stronę