Wyniki 61 - 70 z 74 posortowane wg tytułu

Psychoterapia warszawa

Jestem psychoterapeutką z Warszawy. Zapraszam na moją stronę postaci poszukujące w Warszawie gabinetu psychoterapeutycznego, zdecydowane zainicjować psychoterapię bądź tych jacy pragnęliby dowiedzieć się więcej o mojej operacji oraz psychoterapii w Warszawie. Moja historia z psychoterapią zaczęła się w 2003 roku. Od tego czasu, nieustająco podnoszę swoje umiejętności i dbam o własny awans. Pracuję w zgodzie z Kodeksu Etyki Zawodowej a moje poczynienia w zakresie psychoterapii są coraz doskonalsze. Kto może skorzystać z formy pomocy jaką jest psychoterapia? charakter przypadków z jakimi wolno zgłosić się do psychoterapeuty jest bezgraniczny, ktoś...

http://www.gabinet-psychoterapii-warszawa.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2011

wyróżnij stronę

Psychoterapia - Laboratorium Psychoedukacji

Laboratorium Psychoedukacji to pierwszy ośrodek proponujący nowoczesną psychoterapię. Różne formy terapii. Pomagamy za pomocą porad psychologicznych, psychoterapii psychodynamicznej. Grupy otwarcia. Szkolimy profesjonalistów. Potrzebujesz pomocy psychologicznej - zgłoś się do nas.

http://www.lps.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2006

wyróżnij stronę

Strefa Trzeźwości

Znajdująca się w pobliżu Krakowa klinika uzależnień Strefa Trzeźwości zajmuje się świadczeniem usług związanych z leczeniem uzależnienia od alkoholu. Terapie prowadzone są w małych 8-osobowych grupach, a pomoc świadczą terapeuci i psychologowie posiadający duże doświadczenie w zakresie leczenia alkoholizmu. Placówka posiada również własny ośrodek odwykowy oferujący wygodne pokoje dla 2 osób, smaczne jedzenie oraz miłą atmosferę.

http://www.strefatrzezwosci.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Świadomy ryzyka

Zanim rozpoczniesz zabawę w gry hazardowe, koniecznie wejdź do naszego portalu i dowiedz się na czym polega odpowiedzialny hazard. Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych porad i informacji, poznasz czym dokładnie jest problem z hazardem oraz czym jest hazard tak na prawdę. Dokładnie umówiona została tutaj również ustawa hazardowa, wyjaśniamy jak wygląda kwestia hazard a podatek a ponadto pomagamy nauczyć się zarządzać czasem i pieniędzmi przeznaczanymi na hazard.

http://swiadomyryzyka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2010

wyróżnij stronę

Terapiaeuropejska.pl - alkoholizm odwyk

Profesjonalna pomoc w wychodzeniu z uzależnienia. Jeżeli czujesz się bezradny wobec swoich problemów, zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc. Dysponujemy prywatnym ośrodkiem terapii uzależnień Kozłówka.

http://terapiaeuropejska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 marca 2017

wyróżnij stronę

Terapia małżeńska Gdynia

Gabinet Psychoterapii Ramona Kadyszewska w Gdyni prowadzi psychoterapię dla osób dorosłych, w tym terapię małżeństw i par, zarówno heteroseksualnych jak i homoseksualnych. Lokalizacja gabinetu - Gdynia Centrum. Istnieje możliwość pierwszej bezpłatnej konsultacji psychoterapeutycznej.

http://psycholog-gdynia-gdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 września 2013

wyróżnij stronę

Terapia małżeńska - psychoterapeuta Jarosław Moeglich

Zapraszam serdecznie do skorzystania z możliwości konsultacji psychoterapeutycznych oraz szkoleń dotyczących tej dziedziny. Każdego pacjenta staram się traktować wyjątkowo i dbam o jego pełne wsparcie. Moje usługi skierowane są zarówno do osób indywidualnych jak i par. Zapewniam najwyższe standardy usług i profesjonalne podejście do każdego. Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu znajdującego się w Warszawie.

http://moeglich.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 marca 2017

wyróżnij stronę

Terapia par, Warszawa

Prywatna praktyka psychoterapeutyczna prowadzona w paradygmacie psychologii procesu w Warszawie. Psychoterapia indywidualna, par i małżeństw, grupowa, prowadzone po polsku i angielsku. Wśród obszarów pracy i pomocy znajdują się takie zagadnienia jak: stres, uzależnienia, sny, twórczość, czy depresje.

http://mikolajczyz.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 marca 2011

wyróżnij stronę

Terapia uzależnień leczenie alkoholizmu

HORIZON – BĄDŹ WOLNY to stacjonarny prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Ośrodek znajduje się w pięknie położonym miejscu w spokojnej okolicy w dzielnicy Swojczyce z dala od hałasu i zawrotnego tempa życia. Tutaj masz możliwość odpocząć, przyjrzeć się Sobie i odzyskać wewnętrzną równowagę, by rozpocząć nowy etap w życiu – być wolnym.

http://horizon.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2012

wyróżnij stronę

Uwolnienie

Strona Fundacji Pomocy Osobom Uzależnionym "Uwolnienie". Informacje o tym, jak motywować osobę uzależnioną do leczenia.

http://www.uwolnienie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 lutego 2001

wyróżnij stronę