Wyniki 61 - 70 z 79 posortowane wg tytułu

Psychoterapia Elbląg

Gabinet Psychoterapeutyczny Emilia Jurewicz w Elblągu oferuje konsultacje oraz terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży. Pomoc m.in. w depresji, stanach lękowych, trudnościach osobistych.

http://www.psychoanalityczna.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Psychoterapia Gdynia

Zapraszamy do gabinetu psychoterapeuty Roberta Tomaszewskiego. Szukasz w trójmieście specjalisty z psychoterapii? Lepiej trafić nie mogłeś- bogate doświadczenie oraz wielkie umiejętności, polecam!

http://www.gabinet.sos.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2014

wyróżnij stronę

psychoterapia kraków

Spotkało Cię coś niedobrego? Zgłoś się do nas! Wypadek, śmierć osoby znaczącej, zagrożenie własnego życia/ zdrowia, rozwód/ separacja, faktyczna/ zagrażająca utrata czegoś znaczącego, klęski naturalne lub spowodowane przez człowieka, znacząca zmiana warunków życia, zmiana warunków finansowych (awans/ obniżenie dochodów mieszkalnych, aborcja, ciąża, pojawienie się nowego członka rodziny (narodziny, adopcja), choroba fizyczna, epizod choroby psychicznej, problemy natury seksualnej, przejście na emeryturę, zmiana pracy My Ci pomożemy.

http://www.gabinetverte.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Psychoterapia warszawa

Jestem psychoterapeutką z Warszawy. Zapraszam na moją stronę postaci poszukujące w Warszawie gabinetu psychoterapeutycznego, zdecydowane zainicjować psychoterapię bądź tych jacy pragnęliby dowiedzieć się więcej o mojej operacji oraz psychoterapii w Warszawie. Moja historia z psychoterapią zaczęła się w 2003 roku. Od tego czasu, nieustająco podnoszę swoje umiejętności i dbam o własny awans. Pracuję w zgodzie z Kodeksu Etyki Zawodowej a moje poczynienia w zakresie psychoterapii są coraz doskonalsze. Kto może skorzystać z formy pomocy jaką jest psychoterapia? charakter przypadków z jakimi wolno zgłosić się do psychoterapeuty jest bezgraniczny, ktoś...

http://www.gabinet-psychoterapii-warszawa.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2011

wyróżnij stronę

Psychoterapia - Laboratorium Psychoedukacji

Laboratorium Psychoedukacji to pierwszy ośrodek proponujący nowoczesną psychoterapię. Różne formy terapii. Pomagamy za pomocą porad psychologicznych, psychoterapii psychodynamicznej. Grupy otwarcia. Szkolimy profesjonalistów. Potrzebujesz pomocy psychologicznej - zgłoś się do nas.

http://www.lps.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2006

wyróżnij stronę

Psychoterapia Poznan psychoterapia grupowa, psychoterapeuta...

Zapraszam do odwiedzin strony Gabinetu Psychoterapii Integratywnej w Poznaniu. W mojej ofercie jest psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, terapia uzależnień i psychoterapia grupowa. Nazywam się Michał Świeboda i jestem certyfikowanym psychoterapeutą przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii oraz przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Dodatkowo jestem absolwentem psychologii na UAM w Poznaniu, oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Zdarza się, że klienci poszukujący pomocy losowo wybierają pomiędzy specjalistami takimi jak: lekarz psychiatra, psycholog, psychoteraputa, pomimo, że każdy z nich...

https://www.integratywna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Strefa Trzeźwości

Znajdująca się w pobliżu Krakowa klinika uzależnień Strefa Trzeźwości zajmuje się świadczeniem usług związanych z leczeniem uzależnienia od alkoholu. Terapie prowadzone są w małych 8-osobowych grupach, a pomoc świadczą terapeuci i psychologowie posiadający duże doświadczenie w zakresie leczenia alkoholizmu. Placówka posiada również własny ośrodek odwykowy oferujący wygodne pokoje dla 2 osób, smaczne jedzenie oraz miłą atmosferę.

http://www.strefatrzezwosci.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Świadomy ryzyka

Zanim rozpoczniesz zabawę w gry hazardowe, koniecznie wejdź do naszego portalu i dowiedz się na czym polega odpowiedzialny hazard. Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych porad i informacji, poznasz czym dokładnie jest problem z hazardem oraz czym jest hazard tak na prawdę. Dokładnie umówiona została tutaj również ustawa hazardowa, wyjaśniamy jak wygląda kwestia hazard a podatek a ponadto pomagamy nauczyć się zarządzać czasem i pieniędzmi przeznaczanymi na hazard.

http://swiadomyryzyka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2010

wyróżnij stronę

Terapiaeuropejska.pl - alkoholizm odwyk

Profesjonalna pomoc w wychodzeniu z uzależnienia. Jeżeli czujesz się bezradny wobec swoich problemów, zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc. Dysponujemy prywatnym ośrodkiem terapii uzależnień Kozłówka.

http://terapiaeuropejska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 marca 2017

wyróżnij stronę

Terapia małżeńska Gdynia

Gabinet Psychoterapii Ramona Kadyszewska w Gdyni prowadzi psychoterapię dla osób dorosłych, w tym terapię małżeństw i par, zarówno heteroseksualnych jak i homoseksualnych. Lokalizacja gabinetu - Gdynia Centrum. Istnieje możliwość pierwszej bezpłatnej konsultacji psychoterapeutycznej.

http://psycholog-gdynia-gdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 września 2013

wyróżnij stronę