Wyniki 31 - 40 z 91 posortowane wg tytułu

Informator medyczny

Polski informator medyczny gdzie znajdziesz prawie sto tysięcy danych o firmach medycznych, gabinetach lekarskich, szpitalach państwowych jak i prywatnych. Każda prezentacja zawiera opis świadczonych usług medycznych, dokładny adres, telefon, oraz godziny przyjęć. Jeżeli jesteś lekarzem, lub prowadzisz firmę świadczącą usługi medyczne lub sprzedającą lekarstwa czy suplementy diety możesz w naszym informatorze utworzyć szybko i bezpłatnie prezentację swojej oferty.

http://www.medinf.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2010

wyróżnij stronę

JZO: Forum optyka | Okulary | Szkła

Potrzebujesz szkieł okularowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy JZO oferującej szeroki asortyment soczewek okularowych. Nasza firma oferuje soczewki okularowe najnowszej generacji, które potrafią zapewnić ochronę i świetną korekcję Twojego wzroku. Nasza działalność sięga 1945 roku. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo porady nt. Doboru okularów. Nasza siedziba znajduje sie w Jeleniej Górze przy ulicy Waryńskiego 12. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.jzo.com.pl. Cały nasz serwis jest do Państwa dyspozycji.

http://www.jzo.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Klinika Chirurgii Estetycznej

Witryna kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej - nowej gałęzi chirurgii plastycznej zajmującej się przede wszystkim profilaktyką przedwczesnego starzenia się oraz terapią ułomności fizycznych i defektów estetycznych.

http://www.agklinik.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 19 lutego 2001

wyróżnij stronę

Krakowski Informator Gabinetów Lerkarskich

Katalog krakowskich placówek służby zdrowia. Gabinety lekarskie, stomatologia, centra medyczne, analityka. Prosta wyszukiwarka pozwala szybko odnaleźć właściwego lekarza.

http://www.dobregabinety.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Leczenie wad zgryzu – Maria Mituś-Kenig, Kraków

Chciałbyś móc oczarować wszystkich swoim pięknym uśmiechem? Marzysz o nie tylko prostych, ale przede wszystkim zdrowych i zadbanych zębach? Chcesz uniknąć problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi, a także chorób przyzębia? Koniecznie odwiedź Specjalistyczne Centrum Ortodoncji, które działa w Krakowie przy ulicy Grzegórzeckiej. Dr n. med. Maria Mituś-Kenig i jej wysoce wykwalifikowany zespół zadbają o Twoje zęby jak nikt. Przekonaj się sam, jak atrakcyjną ofertę przygotowano właśnie dla Ciebie – zapraszamy!

http://www.orto.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2014

wyróżnij stronę

Leczenie żylaków w Gdańsku

Skuteczne metody leczenia żylaków kończyn dolnych za pomocą profesjonalnego, ambulatoryjnego zabiegu z zakresu chirurgi naczyniowej - Skleroterapii. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej - skleroterapiagdansk.pl, zapraszamy.

http://skleroterapiagdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2015

wyróżnij stronę

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy w Kielcach.

Usługi lekarskie w zakresie: chirurgii, interny, kardiologii, neurologii, psychiatrii, laryngologii, okulistyki, medycyny pracy, stomatologii, ginekologii, dermatologii, analiz lekarskich.

http://www.lssp.apsnet.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 marca 2001

wyróżnij stronę

MEDIS Badania kierowców katowice

MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy tuż przy ulicy Szeptyckiego 1 w Katowicach przyjmuje petentów w godzinach porannych, a też popołudniowych. Nasze centrum gości pacjentów w różnym wieku, a przyjmujący w naszym ośrodku lekarze specjalizują się w wielu dziedzinach medycyny. Prowadzimy badania w różnych specjalnościach takich jak EKG, EEG i wielu innych. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w związku z czym niektóre nasze badania są refundowane. Zapisy do naszej placówki możebne są zarówno poprzez kontakt telefoniczny, a też za pośrednictwem formularza internetowego. Więcej o naszym ośrodku na witrynie internetowej.

http://www.medis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lipca 2013

wyróżnij stronę

Meraserw - Janowicz

Naprawa ,konserwacja i okresowe przeglądy sprzętu laboratoryjnego, medycznego i pomiarowo-kontrolnego, pomiary, dopuszczające sprzęt laboratoryjny do eksploatacji korzystajac z wzorcowanych urządzeń, zapewniających rzetelną diagnostykę

http://www.meraserw.koscian.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 31 marca 2005

wyróżnij stronę

Najlepsza placówka medyczna SzpitalSe.pl

Prezentujemy Państwu najlepsze mokotowskie Centrum Medyczne - szpital św Elżbiety warszawa. Oferujemy Państwu takie usługi medyczne jak: chirurgia plastyczna, onkologia, urologia Warszawa czy laryngologia Warszawa. Wykonujemy zabiegi: rezonans magnetyczny Warszawa Mokotów, gastroskopia Warszawa oraz kolonoskopia Warszawa ale nie tylko. Nasza kadra to doświadczeni lekarze i specjaliści, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby czuli się Państwo dobrze i komfortowo. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, a to co dla nas jest najważniejsze to zaufanie i Państwa zadowolenie. W naszym szpitalu mogą Państwo uzyskać fachową pomoc bez zbędnego stania...

http://szpitalse.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lipca 2013

wyróżnij stronę