Wyniki 31 - 40 z 94 posortowane wg tytułu

Hospicjum Warszawa

Pomaganie innym leży w naszej naturze. Zapraszamy więc do zapoznania się z działalnością Fundacji "Hospicjum św. Dominika" mieszącej się w Warszawie. Niniejsza instytucja narodziła się z pracy wolontariuszy, którzy wykonują ją przy łóżkach ciężko chorych, umierających już ludzi. Fundacja działa w wielu aspektach – zespołów opieki domowej, promowania wolontariatu, organizowania niedochodowych szkoleń i warsztatów czy współpracą z podmiotami zainteresowanymi działalnością Hospicjum świętego Dominika.

http://dominikum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2014

wyróżnij stronę

informacja medyczna

Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, poradniach, placówkach diagnostycznych.

http://www.lekarzeopole.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 16 lutego 2010

wyróżnij stronę

Informacja Medyczna Lublin - lekarze, przychodnie

Internetowy spis firm medycznych z Lublina. Lista lekarzy różnych specjalności, przychodnie i zakłady lecznicze w Lublinie

http://www.nfz.lublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 listopada 2012

wyróżnij stronę

Informator medyczny

Polski informator medyczny gdzie znajdziesz prawie sto tysięcy danych o firmach medycznych, gabinetach lekarskich, szpitalach państwowych jak i prywatnych. Każda prezentacja zawiera opis świadczonych usług medycznych, dokładny adres, telefon, oraz godziny przyjęć. Jeżeli jesteś lekarzem, lub prowadzisz firmę świadczącą usługi medyczne lub sprzedającą lekarstwa czy suplementy diety możesz w naszym informatorze utworzyć szybko i bezpłatnie prezentację swojej oferty.

http://www.medinf.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2010

wyróżnij stronę

JZO: Forum optyka | Okulary | Szkła

Potrzebujesz szkieł okularowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy JZO oferującej szeroki asortyment soczewek okularowych. Nasza firma oferuje soczewki okularowe najnowszej generacji, które potrafią zapewnić ochronę i świetną korekcję Twojego wzroku. Nasza działalność sięga 1945 roku. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo porady nt. Doboru okularów. Nasza siedziba znajduje sie w Jeleniej Górze przy ulicy Waryńskiego 12. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.jzo.com.pl. Cały nasz serwis jest do Państwa dyspozycji.

http://www.jzo.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Klinika Chirurgii Estetycznej

Witryna kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej - nowej gałęzi chirurgii plastycznej zajmującej się przede wszystkim profilaktyką przedwczesnego starzenia się oraz terapią ułomności fizycznych i defektów estetycznych.

http://www.agklinik.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 19 lutego 2001

wyróżnij stronę

Krakowski Informator Gabinetów Lerkarskich

Katalog krakowskich placówek służby zdrowia. Gabinety lekarskie, stomatologia, centra medyczne, analityka. Prosta wyszukiwarka pozwala szybko odnaleźć właściwego lekarza.

http://www.dobregabinety.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Leczenie wad zgryzu – Maria Mituś-Kenig, Kraków

Chciałbyś móc oczarować wszystkich swoim pięknym uśmiechem? Marzysz o nie tylko prostych, ale przede wszystkim zdrowych i zadbanych zębach? Chcesz uniknąć problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi, a także chorób przyzębia? Koniecznie odwiedź Specjalistyczne Centrum Ortodoncji, które działa w Krakowie przy ulicy Grzegórzeckiej. Dr n. med. Maria Mituś-Kenig i jej wysoce wykwalifikowany zespół zadbają o Twoje zęby jak nikt. Przekonaj się sam, jak atrakcyjną ofertę przygotowano właśnie dla Ciebie – zapraszamy!

http://www.orto.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2014

wyróżnij stronę

Leczenie żylaków w Gdańsku

Skuteczne metody leczenia żylaków kończyn dolnych za pomocą profesjonalnego, ambulatoryjnego zabiegu z zakresu chirurgi naczyniowej - Skleroterapii. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej - skleroterapiagdansk.pl, zapraszamy.

http://skleroterapiagdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2015

wyróżnij stronę

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy w Kielcach.

Usługi lekarskie w zakresie: chirurgii, interny, kardiologii, neurologii, psychiatrii, laryngologii, okulistyki, medycyny pracy, stomatologii, ginekologii, dermatologii, analiz lekarskich.

http://www.lssp.apsnet.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 marca 2001

wyróżnij stronę