Wyniki 41 - 50 z 91 posortowane wg tytułu

Nerwice

Wiemy wszystko na temat zdrowia psychicznego, a co najlepsze, dzielimy się tą wiedzą z naszymi czytelnikami! U nas znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak odzyskać psychiczną równowagę i jak pomóc sobie w depresji. Posiadamy również wiedzę na temat najlepszych terapii.

http://www.nerwice.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2018

wyróżnij stronę

NZOZ nMed s.c. Przychodnia Lekarza Rodzinnego i Specjalistycznej...

Świadczymy usługi medyczne w zakresie Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej W naszej przychodni porad udzielają: Lekarz Rodzinny,Chirurg Ortopeda Traumatolog,Ginekolog,Kardiolog Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Nasz Adres: 31-305 Kraków,ul. Radzikowskiego 17/2

http://www.nmed.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 11 września 2007

wyróżnij stronę

NZOZ Ośrodek Okulistyczny Tęczówka Białystok

NZOZ Ośrodek Okulistyczny TĘCZÓWKA Dr Iwony Witeckiej-Nalewajek Specjalisty Chorób Oczu jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Oferta obejmuje operacje zaćmy, jaskry, zabiegi okulistyczne, leczenie chorób oczu (jaskra, zaćma i inne).

http://www.teczowka-bialystok.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Ogólnopolski Program Medyczny

Ogólnopolski Program Medyczny dla Pracowników i Ich Rodzin

http://www.zdrowiepracownika.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2010

wyróżnij stronę

OMED - USG Artroskopie Operacje Ortopedyczne

Klinika Ortopedii w Warszawie OMED to placówka wyspecjalizowana w przeprowadzaniu operacji ortopedycznych. Leczymy bóle kolan, łokci, nadgarstków i kręgosłupa. Omed posiada nowoczesną aparaturę USG. Wykonujemy Setki badań USG gdzie tylko najwyższej klasy specjaliści je opisują.

http://omed.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Opieka długoterminowa

Opieka medyczna jest niezwykle istotna rzeczą w przypadku osób chorych. Niezależnie od tego jak zaawansowana jest nasza choroba należy mieć możliwość skorzystania z takiej opieki.

http://www.nzozjcm.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2014

wyróżnij stronę

Opieka paliatywna

Hospicjum Domowe Królowej Apostołów w Wiśniowej prowadzone przez Medi-Kompleks zaprasza wszystkich szukających fachowego wsparcia w trudnych chwilach. Ośrodek działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jego zakres usług to głównie: opieka pielęgniarki środowiskowej, położnej środowiskowej, medycyna szkolna, długoterminowa opieka domowa, a także tlenoterapia, opieka paliatywna oraz hospicjum domowe dla dorosłych i dzieci.

http://www.hospicjum-wisniowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lutego 2015

wyróżnij stronę

Osrodkiterapeutyczne.pl

Szukasz dobrego i godnego zaufania ośrodka terapeutycznego w Polsce? Nie wiesz, gdzie zwrócić się o pomoc i która klinika jest warta Twojego zainteresowania? Spieszymy z pomocą. Stworzyliśmy internetową stronę osrodkiterapeutyczne.pl, gdzie przygotowaliśmy dla naszych czytelników rzetelny i niezależny ranking najlepszych ośrodków terapeutycznych w Polsce. Leczenie alkoholizmu i innych uzależnień pod okiem profesjonalistów daje najlepsze efekty. Portal osrodkiterapeutyczne.pl pomoże wam znaleźć najlepszych specjalistów.

http://osrodkiterapeutyczne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2016

wyróżnij stronę

Ostry Dyżur - Informator Krajowy

Ostry Dyżur - Informator o dyżurach stomatologicznych, położniczych, okulistycznych, ortopedycznych, laryngologicznych, pediatrycznych na terenie całego kraju. Ponadto informacje o aptekach nocnych, całodobowych przychodniach weterynaryjnych oraz ośrodkach detoksu, które leczą z uzależnień od alkoholu, nikotyny, narkotyków.

http://www.ostredyzury.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2009

wyróżnij stronę

Placówka Kształcenia Ustawicznego Migaj Naturalnie

Migaj naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, na których nacisk kładzie się na rozwój kompetencji językowych kanałem wizualno-przestrzennym, aby umożliwić uczestnikom pełny kontakt ze społecznością Głuchych w Polsce.

http://www.migajnaturalnie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2011

wyróżnij stronę