Wyniki 41 - 50 z 89 posortowane wg tytułu

NZOZ Ośrodek Okulistyczny Tęczówka Białystok

NZOZ Ośrodek Okulistyczny TĘCZÓWKA Dr Iwony Witeckiej-Nalewajek Specjalisty Chorób Oczu jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Oferta obejmuje operacje zaćmy, jaskry, zabiegi okulistyczne, leczenie chorób oczu (jaskra, zaćma i inne).

http://www.teczowka-bialystok.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Ogólnopolski Program Medyczny

Ogólnopolski Program Medyczny dla Pracowników i Ich Rodzin

http://www.zdrowiepracownika.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2010

wyróżnij stronę

OMED - USG Artroskopie Operacje Ortopedyczne

Klinika Ortopedii w Warszawie OMED to placówka wyspecjalizowana w przeprowadzaniu operacji ortopedycznych. Leczymy bóle kolan, łokci, nadgarstków i kręgosłupa. Omed posiada nowoczesną aparaturę USG. Wykonujemy Setki badań USG gdzie tylko najwyższej klasy specjaliści je opisują.

http://omed.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Opieka długoterminowa

Opieka medyczna jest niezwykle istotna rzeczą w przypadku osób chorych. Niezależnie od tego jak zaawansowana jest nasza choroba należy mieć możliwość skorzystania z takiej opieki.

http://www.nzozjcm.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lutego 2014

wyróżnij stronę

Opieka paliatywna

Hospicjum Domowe Królowej Apostołów w Wiśniowej prowadzone przez Medi-Kompleks zaprasza wszystkich szukających fachowego wsparcia w trudnych chwilach. Ośrodek działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jego zakres usług to głównie: opieka pielęgniarki środowiskowej, położnej środowiskowej, medycyna szkolna, długoterminowa opieka domowa, a także tlenoterapia, opieka paliatywna oraz hospicjum domowe dla dorosłych i dzieci.

http://www.hospicjum-wisniowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lutego 2015

wyróżnij stronę

Osrodkiterapeutyczne.pl

Szukasz dobrego i godnego zaufania ośrodka terapeutycznego w Polsce? Nie wiesz, gdzie zwrócić się o pomoc i która klinika jest warta Twojego zainteresowania? Spieszymy z pomocą. Stworzyliśmy internetową stronę osrodkiterapeutyczne.pl, gdzie przygotowaliśmy dla naszych czytelników rzetelny i niezależny ranking najlepszych ośrodków terapeutycznych w Polsce. Leczenie alkoholizmu i innych uzależnień pod okiem profesjonalistów daje najlepsze efekty. Portal osrodkiterapeutyczne.pl pomoże wam znaleźć najlepszych specjalistów.

http://osrodkiterapeutyczne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lipca 2016

wyróżnij stronę

Ostry Dyżur - Informator Krajowy

Ostry Dyżur - Informator o dyżurach stomatologicznych, położniczych, okulistycznych, ortopedycznych, laryngologicznych, pediatrycznych na terenie całego kraju. Ponadto informacje o aptekach nocnych, całodobowych przychodniach weterynaryjnych oraz ośrodkach detoksu, które leczą z uzależnień od alkoholu, nikotyny, narkotyków.

http://www.ostredyzury.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2009

wyróżnij stronę

Placówka Kształcenia Ustawicznego Migaj Naturalnie

Migaj naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, na których nacisk kładzie się na rozwój kompetencji językowych kanałem wizualno-przestrzennym, aby umożliwić uczestnikom pełny kontakt ze społecznością Głuchych w Polsce.

http://www.migajnaturalnie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Pojemniki na zużyte igły

EKOPAK jest firmą, która na rynku działa już od 1993 roku. Są firmą medyczną, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych pojemników na zużyty sprzęt medyczny. W ofercie znajdują się między innymi takie, które służą do przechowywania strzykawek oraz zużytych igieł. Współpraca z setkami placówek medycznych jest gwarancją tego, że jakość usług jest możliwe jak najwyższa.

http://ekopaksc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 września 2014

wyróżnij stronę

Poradnia Flebologiczna

Specjalistyczna Poradnia Flebologiczna zajmująca się bezoperacyjnym leczeniem żylaków, diagnostyką USG Doppler żył, EVRF, konsultacjami flebologicznymi oraz internistycznymi. W skład zespołu medycznego wchodzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie flebologii, chirurgii naczyniowej, chorobach wewnętrznych. Polecamy również stronę www.zylaki-borecka.pl

http://poradnia-flebologiczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2012

wyróżnij stronę