Wyniki 61 - 70 z 94 posortowane wg tytułu

Prywatna przychodnia lekarska gabinet usg warszawa

Prywatna Przychodnia Lekarska w Warszawie na Ochocie prowadzi działalność od 1990 roku. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy oraz ślinianek. Przeprowadzaniem USG dla najmłodszych pacjentów zajmuje się pediatra z Instytutu Matki i Dziecka. Badania USG są wykonywane nie tylko w obszarze podstawowym, poza tym istnieje możliwość zrobienia USG kardiologicznego i USG stawów biodrowych u niemowląt. Do każdego badania stworzony zostaje opis, a lekarze udzielają konsultacji dotyczących dalszego postępowania pacjenta. Przychodnia jest czynna każdego dnia od poniedziałku do soboty. Określony zakres badań oraz cennik są dostępne...

http://www.gabinetusg.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2014

wyróżnij stronę

Przychodnia "ARS MEDICA" w Bojanie

Przychodnia "ARS MEDICA" w Bojanie dysponuje profesjonalnym sprzętem medycznym oraz oferuje usługi z zakresu urologii, stomatologii, kardiologii oraz schorzeń tarczycy. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra lekarska zapewni Państwu profesjonalną opiekę medyczną. Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

http://www.przychodniabojano.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2014

wyróżnij stronę

Przychodnia internetowa

Witryna pierwszej polskiej przychodni internetowej. Informacje na temat zdrowia, medycyny a także urody.

http://www.przychodnia.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 13 lutego 2001

wyróżnij stronę

Przychodnia lekarska

To innowacyjny projekt internetowy, który zrzesza lekarzy wszystkich specjalizacji medycznych. Lekarze specjaliści konsultują pacjentów w wygodnych i komfortowych warunkach, w zaciszu domowego ogniska gwarantując najwyższy poziom usług medycznych i komfort.

http://www.przychodniawdomu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 marca 2014

wyróżnij stronę

Przychodnia lekarska białołęka

Masz problemy ze zdrowie? Skorzystaj z przychodni lekarskiej z Białołęki Green Medica.

http://greenmedica.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lipca 2014

wyróżnij stronę

Psycholog Rzeszów

Potrzebujesz pomocy dobrego i doświadczonego psychologa a mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach? Odwiedziłeś kilka poradni jednak nie znalazłeś odpowiedniego specjalisty? Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco to koniecznie musisz wybrać się do opisanego w tym katalogu gabinetu, który od lat działa w Rzeszowie i przyjmuje pacjentów z depresją i zaburzeniami psychologicznymi. Posiadamy spore doświadczenie i gwarantujemy błyskawiczną pomoc, bez czekania w kolejkach przez wiele miesięcy. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, że każdy z Was znajdzie u nas tak bardzo potrzebną pomoc. Nasz psycholog posiada odpowiednie doświadczenie...

http://procesrozwoju.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 września 2012

wyróżnij stronę

psychoterapia Wrocław

Jeśli niezbędnym dla Państwa stanie się efektywna psychoterapia w mieście Wrocław lub okolicy to warto postawić na sprawdzony gabinet Ergo. Psychoterapia tam prowadzona jest przez doświadczonego psychologa z wieloletnim stażem i praktyką zawodową mgr Leszka Suligowskiego. Specjalizuje się on między innymi w leczeniu depresji, nauce sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami takimi jak na przykład nerwice czy lęki. Nie marnuj kolejnych dni swojego życia i udaj się do rekomendowanego specjalisty.

http://www.ergopsycholog.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 października 2011

wyróżnij stronę

Psychotesty Gdańsk

Psychotesty Gdańsk, badania psychologiczne kierowców kat. C, D, E, taxi, punkty karne, po alkoholu, po wypadku, poj. uprzywilejowane, instruktorzy, egzaminatorzy nauki jazdy, badania wysokościowe, operatorzy maszyn

http://psychotesty.gdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Psychotesty Toruń

Badania psychologiczne dla pracowników wykonujących różne zawody,w tym także dla kierowców i kandydatów na kierowców na różne kategorie prawa jazdy. W ofercie także badania psychotechniczne dla operatorów wózków widłowych,maszyn i urządzeń górniczych,pracujących na wysokości. Psychotesty odbywają się w Toruniu po wcześniejszym umówieniu.

http://psychotestytorun.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 września 2016

wyróżnij stronę

Rehabilitacja dzieci Gdańsk

Dla wszystkich osób poszukujących godnego zaufania fizjoterapeuty dla dzieci i dorosłych, rzetelnego ortopedy bądź kompetentnego neurologa firma Miomed (http://miomed.pl) ma specjalną ofertę. W szerokiej gamie usług firmy można znaleźć specjalistów z dziedziny fizjoterapii dzieci i dorosłych, medycyny sportowej, neurologi i ortopedii. Fizjoterapia dzieci/rehabilitacja dzieci prowadzona jest metodami: Ndt Bobath, Thera Suit, Kinesio Taping, metoda Vojty, terapia ręki, neurologopedia, medtoa Tomatisa, integracja sensoryczna i terapia czaszkowo-krzyżowa.

http://miomed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 maja 2018

wyróżnij stronę