Wyniki 51 - 60 z 91 posortowane wg tytułu

Pojemniki na zużyte igły

EKOPAK jest firmą, która na rynku działa już od 1993 roku. Są firmą medyczną, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych pojemników na zużyty sprzęt medyczny. W ofercie znajdują się między innymi takie, które służą do przechowywania strzykawek oraz zużytych igieł. Współpraca z setkami placówek medycznych jest gwarancją tego, że jakość usług jest możliwe jak najwyższa.

http://ekopaksc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 września 2014

wyróżnij stronę

Poradnia Flebologiczna

Specjalistyczna Poradnia Flebologiczna zajmująca się bezoperacyjnym leczeniem żylaków, diagnostyką USG Doppler żył, EVRF, konsultacjami flebologicznymi oraz internistycznymi. W skład zespołu medycznego wchodzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie flebologii, chirurgii naczyniowej, chorobach wewnętrznych. Polecamy również stronę www.zylaki-borecka.pl

http://poradnia-flebologiczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2012

wyróżnij stronę

Poradnia okulistyczna Centre de la Vision

Centre de la Vision to centrum okulistyki i dermatologii estetycznej w jednym. W środku znajduje się zarówno poradnia okulistyki ogólnej jak i poradnia diabetologii i chirurgii plastycznej. W centrum okulistycznym wykonywane są zabiegi laserowej korekcji wad wzroku oraz liczne zabiegi leczenia chorób wzroku tj. zaćma, jaskra, AMD (zwyrodnienie plamki żółtej) czy choroby siatkówki. Prowadzone są również konsultacje diabetologiczne oraz konsultacje i kwalifikacje na zabiegi chirurgii plastycznej.

http://centredelavision.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lipca 2013

wyróżnij stronę

PowerSlim Studio

PowerSlim Studio - najlepsze wyposażenie dla salonów kosmetycznych i spa

http://www.powerslim.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 października 2005

wyróżnij stronę

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna Mariusz Moskal

Pracownia protetyczno - ortodontyczna Mariusza Moskala posiada blisko 25-letnie doświadczenie w dziedzinie protetyki i ortodoncji. Jedną z oferowanych usług jest nowoczesna technologia Clear Aligner. Clear Aligner jest doskonałą alternatywą dla aparatów stałych. Pracownia posiada bogatą ofertę usług z dziedziny protetyki i ortodoncji, niezbędne certyfikaty i atesty. Zaprasza do współpracy stomatologów i ortodontów z Krakowa i okolic.

http://proortodontica.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 02 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Protetyka Łódź

Oferujemy pełny profil obsługi stomatologicznej zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nasza klinika została założona w 2009 roku, od początku swojej aktywności staramy się umożliwić każdemu z naszych klientów jak najwyższą jakość usług i w dodatku interesujące ceny i systemy płatności ratalnych, aby posiadanie ślicznego uśmiechu nie było niesłychanie pokaźnym obciążeniem pieniężnym. Dostarczamy usługi w obrębie stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji, protetyki stomatologicznej oraz chirurgii. Także możesz u nas zrealizować badania RTG zębów i skorzystać z leczenia ortodontycznego. Używamy tylko najlepszych półproduktów i zaawansowanego...

http://www.denta-medica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Protetyka wrocław

Dzięki usługom z zakresu protetyki można w łatwy i wygodny sposób dokonywać korekty wyglądu naszego uzębienia. W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie dobre materiały oraz sprawdzone rozwiązania protetyczne. W ofercie znajdą Państwo międzyinnymi korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe, licówki ceramiczne, jak i rekonstrukcje protetyczne pozwalające uzupełnić braki w uzębieniu. W naszym gabinecie pracują wyłącznie fachowcy najwyższej klasy, którzy dobrze zadbają o wasz uśmiech.

http://aldent.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 września 2011

wyróżnij stronę

Prywatna przychodnia lekarska gabinet usg warszawa

Prywatna Przychodnia Lekarska w Warszawie na Ochocie prowadzi działalność od 1990 roku. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy oraz ślinianek. Przeprowadzaniem USG dla najmłodszych pacjentów zajmuje się pediatra z Instytutu Matki i Dziecka. Badania USG są wykonywane nie tylko w obszarze podstawowym, poza tym istnieje możliwość zrobienia USG kardiologicznego i USG stawów biodrowych u niemowląt. Do każdego badania stworzony zostaje opis, a lekarze udzielają konsultacji dotyczących dalszego postępowania pacjenta. Przychodnia jest czynna każdego dnia od poniedziałku do soboty. Określony zakres badań oraz cennik są dostępne...

http://www.gabinetusg.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2014

wyróżnij stronę

Przychodnia "ARS MEDICA" w Bojanie

Przychodnia "ARS MEDICA" w Bojanie dysponuje profesjonalnym sprzętem medycznym oraz oferuje usługi z zakresu urologii, stomatologii, kardiologii oraz schorzeń tarczycy. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra lekarska zapewni Państwu profesjonalną opiekę medyczną. Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

http://www.przychodniabojano.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2014

wyróżnij stronę

Przychodnia internetowa

Witryna pierwszej polskiej przychodni internetowej. Informacje na temat zdrowia, medycyny a także urody.

http://www.przychodnia.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 13 lutego 2001

wyróżnij stronę