Wyniki 81 - 90 z 91 posortowane wg tytułu

Vilcacora

Zioła Ojca Szeligi - Vilcacora. Poradnia fitoterapii andyjskiej - ziołolecznictwo amazońskie i andyjskie. Lekarze specjalici: onkolog, internista, ginekolog, pediatra, laryngolog, gastrolog. Kuracje odmładzające.

http://vilcacora.biorelax.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2005

wyróżnij stronę

Wczasy odchudzające

W skład Centrum Medycznego „Żelazna” wchodzi szpital oraz przychodnia im. św. Zofii. Tradycje tego miejsca sięgają już 1912 roku, gdy do użytku oddany został pierwszy publiczny szpital położniczy w Warszawie. Dziś jest to placówka wieloprofilowa, która dysponuje 350 miejscami dla pacjentów. W skład centrum wchodzą m.in.: oddział położniczy, chirurgii urazowej, wewnętrzny, stomatologiczny, chorób kobiecych, gabinet RTG czy też laboratorium. To wszystko sprawia, że pacjenci mają najlepszą możliwą i kompleksową opiekę.

http://zosienka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Wojciech Czarzasty - Leczenie otyłości

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wojciecha Czarzastego zaprasza do przejrzenia rozmaitego wachlarza usług lekarskich. Świadczenia realizowane przez nasz gabinet obejmują różnorodne działania z obrębu chirurgii ogólnej, chorób układu pokarmowego czy gastrooenterologii. Specjalizacja w zakresie układu pokarmowego owocuje tym, że Gabinet Wmed to pierwszy wybór, kiedy potrzebujemy takiego zabiegu jak np. kolonoskopia lub, kiedy naszym problemem jest znaczna otyłość. Sprawdź całkowity obszar usług gabinetu. Niektóre operacje mogą być opłacane ze środków NFZ!

http://wmed.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2013

wyróżnij stronę

www.centramedycznemedyceusz.pl

Szukasz profesjonalnej pomocy medycznej na ternie Łodzi? Sprawdź ofertę Centrów Medycznych Medyceusz, posiadający h trzy placówki na terenie miasta. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną, zarówno w zakresie ubezpieczenia NFZ, jak i prywatnie. Gwarantujemy dostęp do najlepszych specjalistów w mieście w zakresie medycyny rodzinnej, a także dziedzin specjalistycznych. Dysponujemy własnym laboratorium diagnostycznym, a także szpitalem. Zapewnij sobie nowoczesną pomoc medyczną już dziś!

http://www.centramedycznemedyceusz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 stycznia 2013

wyróżnij stronę

www.hospicjum-domowe.waw.pl

strona prezentuje działalność hospicjum: pomoc umierającym, praca z osobami w żałobie, wypoczynek dla dzieci osieroconych, akcja "Pola Nadziei", informacje o statusie organizacji pozytku publicznego, o wolontariacie

http://www.hospicjum-domowe.waw.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 lipca 2005

wyróżnij stronę

www.inmedpiotrkowska17.pl.

Konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, endokrynologicznej i dermatochirurgii a także gastrologii. Wykonywanie drobnych zabiegów chirurgicznych

http://www.inmedpiotrkowska17.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 września 2010

wyróżnij stronę

www.RynekMedyczny.pl - Gdzie się leczyć w nowych czasach...

Gdzie się leczyć w nowych czasach? Informacje pacjentów i lekarzy o możliwościach diagnostyki i leczenia. Bardzo obszerne bazy danych, pełna charakterystyka placówek opieki zdrowotnej, usług jakie świadczą, cen i możliwości leczenia bezpłatnego (Narodowy Fundusz Zdrowia).

http://www.rynekmedyczny.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 listopada 2003

wyróżnij stronę

Zakład patomorfologii - Alfamed

Zakład Patomorfologii ALFAMED istnieje od 2003 roku powstał na bazie całkowicie polskiego kapitału. Oferujemy szeroki zakres wysoce dokładnych badań z zakresu patomorfologii. Wykonujemy badania histopatologiczne, immunohistochemiczne, cytodiagnostyczne, biopsje cienkoigłowe, badania śródoperacyjne i sekcyjne. Podejmujemy się także konsultacji dotyczących preparatów histopatologicznych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do przeprowadzania badań. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie wysoce wykwalifikowani specjaliści. Zapraszamy do współpracy.

http://alfamed.biz

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 listopada 2017

wyróżnij stronę

Zaufany Lekarz

Serwis Zaufany Lekarz udostępnia internautom katalog lekarzy oraz publikuje artykuły na temat zdrowia. Jego społecznościowy charakter gwarantuje stały rozwój oraz dużą oglądalność.

http://zaufanylekarz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 września 2010

wyróżnij stronę

Zdrowe Zęby razem z dentysta Zielona Góra

Stomatolog z Zielonej Góry przygotował serwis poświęcony promocji zdrowego uśmiechu. Jeśli chcesz cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem - wejdź na stronę Zdrowe Zęby i dowiedz się więcej! Dbaj o swój zdrowy uśmiech z dentystą w Zielonej Góze, który dzieli się praktycznymi poradami stomatologicznymi w sieci. Zapraszamy!

http://www.zdrowe-zeby.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2015

wyróżnij stronę